Wróć do galerii

– Kasy w urzędzie brak, a bank chce prowizji! – skarży się mieszkaniec. Gmina tłumaczy, że obowiązku prowadzenia okienka kasowego nie ma

Zdjęcie 1 z 1


Reklama