Powrót
Start
Udostępnij
Najnowsze
Wróć do galerii
– Kasy w urzędzie brak, a bank chce prowizji! – skarży się mieszkaniec. Gmina tłumaczy, że obowiązku prowadzenia okienka kasowego nie ma
Zdjęcie 1 z 1
Udostępnij
Reklama