FOT. A. Wilgucki – Jako szpital staramy się, aby udzielanie świadczeń zdrowotnych odbywało się na jak najwyższym poziomie, w związku z czym przeprowadzono z lekarzem rozmowę na temat prawidłowej komunikacji z pacjentami, szczególnie w sytuacjach stresowych i skomplikowanych – powiedział rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu Paweł Bugira.