Powrót
Następne
Wróć do galerii
30 lat strzegł Grobu Pańskiego. W tym roku kończy wartę: – Bycie strażnikiem to wielki zaszczyt i honor – mówi Edward Mach z Grzęski [ZDJĘCIA]
Gminna parada Straży Grobowych Świętoniowa 2010 r.
Zdjęcie 1 z 6
Następne
Udostępnij
Reklama