Wróć do galerii

30 lat strzegł Grobu Pańskiego. W tym roku kończy wartę: – Bycie strażnikiem to wielki zaszczyt i honor – mówi Edward Mach z Grzęski [ZDJĘCIA]

Zdjęcie 1 z 6

Następne

Reklama