– O przekazanie nam dworca PKS w Przeworsku wystąpiliśmy do PKS Jarosław całkiem niedawno kolejny raz. Swoje stanowisko odnośnie chęci przejęcia tego obiektu jak najbardziej podtrzymuję. Przekazanie go powiatowi przeworskiemu byłoby najlepszym wyjściem. Oczywiście w akcie notarialnym ujęlibyśmy, że w miejscu tym nadal pozostanie dworzec. Nie powinno być więc żadnych obaw ze strony PKS-u – powiedział starosta przeworski Dariusz Łapa. / FOT. FB