Ulica Rakoczego jest dość stroma. Użytkownicy czterech kółek wyrazili obawy, czy w razie obfitych opadów śniegów kierowcy nie będą mieli sporych problem z podjazdem w sytuacji, jeśli wprowadzony zostałby drugi z zaproponowanych wariantów zmian./ FOT. U. Gielo