Chcę pozwolić sobie zaświecić. Z przemyślanką Magdaleną Pamułą rozmawiamy o magicznych miejscach w Przemyślu, dzieciństwie spędzonym na ulicy Franciszkańskiej i miłości do teatru i muzyki
Magdalena Pamuła mieszka i pracuje w Warszawie, jest aktorką stołecznego Teatru Lalka. Spektakle z jej udziałem można zobaczyć w siedzibie instytucji, mieszczącej się w Pałacu Kultury. / FOT. Teatr Lalka