Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Cukrzycy sobie nie słodzą (?!)... Pierwszy w Przemyślu obóz dla chorych na cukrzycę typu 1 [ZDJĘCIA]
Zdjęcie 7 z 8
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama