Czy miasto ma plan na komunikację z budowanym basenem?
Zdaniem miasta planowane na maj br. uruchomienie kompleksu basenów nie powinno się negatywnie odbić na funkcjonowaniu parkingu w formule „park&ride” przy dolnej stacji stoku narciarskiego. Jak będzie, czas pokaże.
/FOT. U. Gielo