Członkowie Przeworskiego Koła Turystyki Rowerowej „Leliwa” przez 24 godziny, od 19 w sobotę do 19 w niedzielę, kręcili na rowerze stacjonarnym dla WOŚP. Wspólnie przejechali 502,3 km.