– Z radością będziemy Was gościć przez te najbliższe kilka dni – zwrócił się do młodzieży burmistrz Leszek Kisiel. – Otwieramy przed Wami nasze kościoły, nasze domy, nasze serca, otwieramy również przed Wami nasze miasto. Witajcie w Przeworsku!