Druga odsłona Przemyskiego Dnia Działkowca za nami. Bawiono się niemal do białego rana! [ZDJĘCIA]
FOT. U. Gielo
Na wydarzeniu nie zabrakło przedstawicieli władz miasta. Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski zadeklarował chęć współpracy i pomocy ogrodom, składając na ręce prezes Zarządu ROD „Wilcze” S. Gudzelak bukiet kwiatów.