Głównym punktem święta plonów była msza św. polowa z poświęceniem wieńców, koncelebrowana przez ks. Tomasza Ruszela, proboszcza birczańskiej parafii, ks. prałata Artura Jańca, dyrektora Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz ks. wikariusza Dariusza Kurzydło./ FOT. GOKSiT w Birczy