FOT. U. Gielo
– To święto jest zwieńczeniem trudu rodziców i trudu personelu. Ta współpraca pomiędzy obiema stronami jest niezmiernie ważna – zaznaczyła dyrektor szpitala Barbara Stawarz, która tego dnia chętnie pozowała do pamiątkowych zdjęć z maluchami.