„Elektryki” na ulicach miasta. Do tego nowość – bilet dostępny bez gotówki w autobusie [ZDJĘCIA]
Ekologiczny transport w mieście stał się faktem. W połowie stycznia na ulice Przemyśla wyjechały zasilane energią elektryczną „Solarisy” – łącznie 6 sztuk./ FOT. UM Przemyśl