„Szczęście z plastiku” – to kontynuacja projektu zainicjowanego w ubiegłym roku przez grupę uczniów ZSTiO. Jego założeniem było z jednej strony stworzenie w pełni funkcjonalnej protezy ręki dla absolwentki „mechanika” Kingi Wawro za pomocą stosunkowo łatwo dostępnych materiałów i drukarki 3D, z drugiej zaś stworzenie dokumentacji umożliwiającej powielanie i indywidualizację takiej protezy. W ramach przedsięwzięcia uczniowie ZSiTO stworzyli już dwie działające wersje protezy – mechaniczną i elektroniczną