FOT. KPRM/ G. Jakubowski
Goszczących w Pałacu Prezydenckim ujęła spontaniczność i otwartość Pierwszej Damy oraz jej poczucie humoru. Była okazja do pochwalenia się swoją działalnością na niwie lokalnej, a także spostrzeżeniami na temat bieżących spraw i problemów.