Gotuje niczym zawodowy kucharz, doprawia po mistrzowsku. Martyna wielką wygraną show „MasterChef Nastolatki”
FOT. M. Wollek
– Mam nadzieję, że każdy z was zje kiedyś w mojej restauracji – powiedziała Martyma podczas niedawnej szkolnej uroczystości na jej cześć.