FOT. M. Wollek – Jestem dumny, że w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku są tacy uczniowie, tym bardziej że sam jestem jej absolwentem. Bądźcie dumni ze swojej koleżanki. Martyna, gratuluję. Zaproś nas kiedyś na degustację swoich dań – tymi słowami zwrócił się do laureatki programu starosta przeworski D. Łapa.