– Im gorsza woda, tym częściej odbiorcy poszukują urządzeń, które poprawią jej jakość, a te zużywają jej ogromne ilości. Skoro opłaty za śmieci są w gminie Orły powiązane z ilością zużywanej wody, koszty ponoszone przez mieszkańców przez to rosną – skarży się mieszkaniec Jacek Kurcek./ FOT. U. Gielo