Jubileuszowy koncert „Zakochani w tańcu” z okazji 30-lecia Szkoły Tańca „A-Z”, z udziałem grup tanecznych szkoły i jej założycielki Aleksandry Sołgi, miał miejsce na Zamku Kazimierzowskim pod koniec maja. Był okazją do podsumowań oraz podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu placówki.