Zespół „CK Port Przemyśl” w trakcie koncertu obchodził jubileusz 15-lecia istnienia. Na tę okoliczność od fanów zespołu (wszyscy uczestnicy na sali) została wręczona każdemu z członków zespołu okolicznościowa „złota płyta” z wizerunkiem zespołu z dawnych lat. Był oczywiście tort z palącymi się racami wniesiony przez „piratów z Soliny” oraz gromkie „Sto lat”.