Powrót
Następne
Wróć do galerii
Kolejne przemyskie serce napełnia się nakrętkami. Niebawem stanie następne [ZDJĘCIA]
Prezes TPD oddał zebrane nakrętki jako jeden z pierwszych.
Zdjęcie 1 z 5
Następne
Udostępnij
Reklama