Kolejny oddział w przemyskim szpitalu po modernizacji. Neurologia z pododdziałem udarowym w nowej szacie i z nowym sprzętem [ZDJĘCIA]
Zmodernizowane wnętrza oddziału poświęcił metropolita przemyski abp A. Szal.– Niech patron szpitala – św. Ojciec Pio – wspiera szpitalną załogę i wszystkich, którzy pomagają tej placówce – powiedział. / FOT. U. Gielo