Obecny na sesji radny powiatowy J. Mazur, gratulując A. Wosiowi, zaznaczył, że nie wszyscy włodarze mogą się poszczycić uzyskaniem wotum zaufania i absolutorium. – Pan starosta ich nie otrzymał, a było ku temu wiele powodów. Powiat stać na innego, sprawnego starostę, który poważnie podchodzi do swoich obowiązków, a nie kompromituje go na każdym kroku – nadmienił.