– Bardzo bym prosiła ten powiat, że zdążyli nam tę drogę zrobić, zanim ten szampan, który mrozimy, zupełnie nam zamarznie. A mrozimy go cały czas – spuentowała dyskusję na temat planowanego remontu drogi Sieniawa – Leżajsk wiceprzewodnicząca rady Bronisława Bajor.