– Do tej pory pracowało u nas około 9 lekarzy – 3-osobowy zespół podstawowy złożony z lekarzy z Lubaczowa uzupełniali ci pracujący w trybie dojazdowym. Obecnie jest w dyspozycji 3 – 4 specjalistów, a to za mało, by ruszyć. Sprawą najważniejszą wydaje się znalezienie kierownika, który zechce wziąć odpowiedzialność za funkcjonowanie całego oddziału – słyszymy od dyrektora SP ZOZ w Lubaczowie P. Cencory./ FOT. ZW