Zima to trudny czas dla bezpańskich zwierząt. By zapewnić im opiekę, jarosławski samorząd, decyzją radnych, zdecydował się na kontynuację współpracy w tym zakresie ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Gmina Miejska Jarosław dysponuje na jego terenie 20 miejscami dla bezdomniaków./ FOT. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach