Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Międzypokoleniowe piątki w DPS. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krasiczynie od 10 lat odwiedzają seniorów [GALERIA] - slajd 6 z 7
Jubileusz 10-lecia wzajemnej współpracy był czasem pełnym wzruszeń i uśmiechu. Nie zabrakło też akcentów artystycznych./ FOT. SP w Krasiczynie
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama