Jak podkreślił w swoim wystąpieniu z okazji otwarcia świetlicy wójt Wiesław Kapel, ta inwestycja to przykład inicjatywy społecznej, której mieszkańcy sami się podjęli i w którą mocno się zaangażowali./ FOT. UG Lubaczów