– Największym problemem ulicy Elektrownianej jest brak chodnika. A że jest wąska i stanowi dojazd z centrum na Kolonię Oficerską, pozwalający na ucieczkę od korków, wybiera ją sporo kierowców. To wszystko sprawia, że pieszy nie czuje się tu bezpieczny – mówi radny J. Litwiak, poproszony przez mieszkańców o pomoc w rozwiązaniu problemu./ FOT. archiwum ŻP