– Ta wizyta ma szansę być pewnym motorem napędowym. Sportowcy wysokiej klasy, którzy zawitali do Przemyśla, też zaczynali, mając pewne bariery fizyczne i psychiczne, ale dzięki własnej determinacji i chęci pokonania ich osiągnęli szczyty – mówiła o przesłaniu spotkania Aleksandra Gwiazdoń, nauczycielka wychowania fizycznego w SOSW nr 3 w Przemyślu, koordynatorka spotkania „WF z Paraolimpijczykiem”./ FOT. U. Gielo