Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Nowa wiata grillowa już stoi. Mieszkańcy zakasali rękawy i sami pomagali przy pracach
W prace przy porządkowaniu placu pod budowę wiaty mocno zaangażowali się sami mieszkańcy wsi Dębiny.
Zdjęcie 4 z 4
Poprzednie
Udostępnij
Reklama