O modzie na recykling z pogodynką Dorotą Gardias [ZDJĘCIA]
Jako ambasadorka kampanii „Moda na recykling” Dorota Gardias opowiedziała o niej zgromadzonym, prezentując kamizelkę, przyozdobioną przyciskami od pilotów do telewizorów i dodatki wykonane przez dzieci z odpadów.