Oddziały dla dzieci w przemyskim szpitalu w nowej odsłonie. Jest przyjaźnie i komfortowo!
FOT. U. Gielo
- Mamy nadzieję, że piękne, przejrzyste wnętrza obniżą nieco lęk dzieci towarzyszący pobytowi w szpitalu - powiedziała na otwarciu dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Przemyslu Barbara Stawarz.