FOT. ZW – Szpital udostępnia miejsca dla posiadaczy karty parkingowej bezpłatnie – odniósł się do problemu rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu Paweł Bugira. – Zwrócono uwagę obsłudze parkingu, aby w sytuacjach, kiedy liczba pojazdów z osobami uprawnionymi do bezpłatnego parkowania jest większa od liczby wyznaczonych dla nich miejsc, podchodzić do tej kwestii w sposób wyrozumiały i nie pobierać opłaty od tych osób – dodał.