Park Zamkowy im. Mariana Strońskiego w Przemyślu był uważany za jeden z najpiękniejszych parków miejskich w Polsce. Dziś, spacerując alejkami, można odnieść wrażenie, że miejscu brakuje gospodarskiej ręki. Na wielu z nich jest niebezpiecznie, ze względu na liczne ubytki w kostce brukowej./ FOT. U. Gielo