Podkarpaccy dziennikarze na spotkaniach opłatkowych w stolicy województwa
FOT. PUW Rzeszów
– Chcę stworzyć urząd bardzo otwarty i pracować w taki sposób, by mieszkańcy, także za Państwa pośrednictwem, mieli bieżący przekaz – zwróciła się do obecnych na spotkaniu dziennikarzy wojewoda Teresa Kubas-Hul.