Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Podziękowali św. Antoniemu za opiekę nad miastem [ZDJĘCIA]
Oprawę muzyczną wyjątkowej eucharystii zapewniła orkiestra dęta pod kierownictwem Tadeusza Zaręby.
Zdjęcie 8 z 8
Poprzednie
Udostępnij
Reklama