Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Podziękowali za najlepsze, co ofiarowała ziemia
GOK Dubiecko Uczestnicy mieli okazję podziwiać wieńce dożynkowe prezentowane przez koła gospodyń.
Zdjęcie 2 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama