Podziemne przejście już nie straszy. Grafficiarze będą mieli pod górkę
Inicjatywa pomysłodawców i wykonawców prac w przejściu podziemnym spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, czemu dali wyraz we wpisach pod postem o niej, zamieszczonym przez urząd miasta./ FOT. UM Przemyśl