Postawcie lustro, nie warto ryzykować bezpieczeństwa - slajd 4 z 7
Obawy mieszkańców wzięły się z tego, że kierowcy wjeżdżający z Leszczyńskiego w Zamenhofa mogą stwarzać zagrożenie w momencie opuszczania posesji ulokowanej tuż przy skrzyżowaniu przez inny pojazd, gdyż nie będą dostatecznie widoczne./ FOT. U. Gielo