Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa sadzi nowe drzewa na osiedlach [ZDJĘCIA]
Kilkadziesiąt sadzonek spółdzielnia otrzymała od prywatnego przedsiębiorcy Zbigniewa Kościa. Dodatkowych kilkadziesiąt nasadzeń drzew i krzewów ma też zaplanowanych z własnej puli.