FOT. ZW
Jak wyjaśniła gmina, sytuacja sfotografowana przez mieszkańca miała miejsce w momencie, kiedy wykonawca przeprowadzał demontaż rusztowania. – Po ściągnięciu go i złożeniu go oraz zabezpieczeniu na placu ogrodzenie przy budynku szkoły zostało z powrotem założone – usłyszeliśmy.