Powrót
Następne
Wróć do galerii
Rozalia i Stefan pierwszymi maluchami przywitanymi w 2022 roku [ZDJĘCIA]
Mała Rozalka Słota – pierwszy maluch urodzony w nowym roku w przemyskim szpitalu.
Zdjęcie 1 z 7
Następne
Udostępnij
Reklama