Seniorzy integrowali się na parkiecie i przy wspólnym stole [ZDJĘCIA]
Seniorów powitał wójt Tomasz Szeleszczuk, życząc im zdrowia i spokoju. Do życzeń dołączyli się: radna gminy Żurawica Anna Lisowska i sołtys Kosienic Janusz Bielecki./FOT. UG Żurawica