Okolicznościową mszę z okazji jubileuszu odprawił metropolita przemyski abp Adam Szal, któremu towarzyszyli proboszcz parafii w Kosienicach ks. Andrzej Ryznar, były wychowanek przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP ks. Jarosław Pacanowski oraz proboszcz parafii w Żurawicy ks. dziekan Marian Hofman.