Sytuacja nagromadzenia worków z odpadami sprawiła, że w rejonie ulic Władycze/ Osińskich można było obserwować dość ponury krajobraz, co raczej jest subtelnym określeniem stanu rzeczy, jaki można było tam zastać. Zalegające śmieci zostały już usunięte. / FOT. ZW