Zdaniem miasta problem wyjazdu z ośrodka rozwiązuje montaż obustronnych luster. Zdaniem PSONI nie są one wystarczające, bo kiedy są zamglone czy zaparowane, widoczność nadal jest słaba. Ośrodek liczy, że miasto przychyli się do pomysłu wyłączenia kilku miejsc parkingowych przy Wybrzeżu Jana Pawła II./ FOT. U. Gielo