Słowa uznania dla codziennej pracy policjantów i pracowników policji garnizonu podkarpackiego skierowali komendant wojewódzki policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka oraz marszałek województwa Władysław Ortyl.