Stok cieszy się powodzeniem, ale... – Są rzeczy, które można poprawić – mówią narciarze
Górny parking przy wyciągu w weekendy bywa obłożony. Wiele osób wybiera go, chcąc zaparkować jak najbliżej kasy. Zdarza się jedni zastawiają drugich, chcąc wykorzystać kawałek wolnej przestrzeni./ FOT. U. Gielo